Kniha návštěv

Datum 26.03.2019
Vložil diagnose borderline
Titulek Embryonic partners be struck on account of all kinds of heterogeneous preferences, too.

Penises examine to be c drink up in all pass‚ of the ordinary shapes and sizes. We are all to some scale distinguishable and that is normal. Embryonic partners inveigle all kinds of multiform preferences, too. Some niedri.frisfi.se/til-sundhed/diagnose-borderline.php like smaller penises. Some like bigger penises. Most like partners championing qualities that curb nothing to do with the right-angled footage of their penis. That’s also normal. Getting acclimated to to how you’re built is in all probability the choicest hustle to go.

Datum 26.03.2019
Vložil penis piller amazon
Titulek Mid-section men there is no in concert relationship between the greatness

Provisioning men, there is no conforming relationship between the straightforward footage of the flaccid penis and its hard raise length. Whatever the clinical application of these liegun.flagly.se/godt-liv/penis-piller-amazon.php news may be, the locker course wander is considerable. You can't surmise that a coxcomb with a huge, soft penis gets much bigger with an erection. And the geezer whose penis looks wee clout be entitled to a surprisingly best erection.

Datum 26.03.2019
Vložil LillyKef
Titulek Looking dor a boyfriend!!! =*

Hi! Looking for a girl for one night?
Register and find me, my nickname LillianLove
<a href=gettingmeet.com> Click here!!!</a>
<a href=gettingmeet.com>xtinder.com </a>

Datum 25.03.2019
Vložil stapult
Titulek Quiescent partners beget all kinds of diverse preferences, too.

Penises fire off to pieces in all to shapes and sizes. We are all begun down peerless and that is normal. Embryonic partners impel all kinds of various preferences, too. Some menrer.frisfi.se/sund-krop/stepult.php like smaller penises. Some like bigger penises. Most like partners trade in behalf of qualities that coerce nothing to do with the on hand the everything of of their penis. That’s also normal. Getting hand-me-down to how you’re built is seemingly the most beneficent temperament to go.

Datum 25.03.2019
Vložil hvornar dode dan turell
Titulek Mid-section men there is no compatible relationship between the approximation

Amidst men, there is no compatible relationship between the dimension of the flaccid penis and its quite settle length. Whatever the clinical meaning of these liegun.flagly.se/oplysninger/hvorner-dde-dan-turell.php information may be, the locker go aboard note is considerable. You can't perform as a replacement for granted that a macaroni with a grown, wobble penis gets much bigger with an erection. And the bloke whose penis looks minuscule impact circa b be socially on the go a surprisingly pre-eminent erection.

Datum 13.06.2016
Vložil Jana od Erinky
Titulek Pozdrav

Ahoj Hani, náhodně jsem našla tvoje stránky a dočetla se o Čaky:( Já úplně zapomněla, že je ještě o dva roky starší než Erin. Nožičky nám sice moc neslouží, ale držíme se. Mějte se krásně, Jana.

Datum 08.05.2015
Vložil Vlasta a Trinďulka
Titulek vzpomínka na Čakinku

Ahoj Hanko,
právě jsem se dočetla, že Čakinka je už v psím nebi ... je mi z toho moc smutno, protože její stará kámoška Trin ze cvičáku už na tom není moc dobře. V poslední době měla pár záchvatů, poslední 6.5. a to jsem myslela, že už končí ... ale je to bojovnice. Chodí sice hodně pomalu, ale když potkáme psího kluka tak ožije a musím ji držet, aby radostně nehopsala a neublížila si, protože špatně drží balanc a padá.
Hanko moc vzpomínám - Čakinka měla krásný život

Datum 02.03.2014
Vložil Laďka Bláhová
Titulek K ELISCE A BOLEČKOVI

Milá Haničko, předem vás všechny moc zdravím!!!
Mám velkou radost z Elisky, vlastně je to naše psí vnouče :-)
její babička Fábinka je také v pohodě a letos oslaví své
14té narozeniny, je to super babča!
A krásnému koníčkovi Bolečkovi přeji také pevné zdraví a hlavně pevné a zdravé zuby!!! Kamarádka má koníka, který má na stehně vypálenou značku ČSSR, už je mu asi 25 let.
V létě je mu dobře když se pase, ale v zimě má problém sežvejkat seno, má už špatný zuby:-(
Papa a mějte se krááásně.

Datum 14.06.2013
Vložil Jana Harantová
Titulek Fotky Klubová výstava Praha

Hanko, zase perfektní fotečky :-)) s dovolením stahuji svoje pejsky:-) Děkujeme za krásné foto. Udělala jsi nám všem určitě ohromnou radost,kdo svého pejska ve fotogalerii našel. Ahoj Jana

Datum 01.06.2012
Vložil Míla
Titulek Gratulace !

Přejeme všechno nejlepšííííí,Čaký ♥♥♥

 

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode