Novinky

16.06.2021 14:44

MÁME ŠTĚŇÁTKA :o)

Dne 14.6.2021 se v nočních hodinách naší krasavici Ruby narodila 4 nádherná štěňátka - máme 3 holky a 1 kluka. Jedná se o dlouho plánované spojení Ruby (Chupacabra Wizard Bull) s Chicem (Do You Know Who I am Terrystaff). Více v sekci "CHOV".

 

27.03.2021 21:03

Aktualizace :o)

S radostí si vám dovoluji představit prezentační letáček naší Ruby připravený do anglického anuálu "The Stafford Book".

Za jeho zpracování převelice DĚKUJI šikovné a ochotné Báře GaláskovéGraphicforbreedersbyB.

Krátce bych se chtěla ještě vrátit k závěru loňské výstavní sezóny, která bohužel byla díky další vlně pandemie předčasně ukončena. V září se Ruby ještě zúčastnila klubové a speciální výstavy a v početně silné konkurenci ve třídě  otevřené se probojovala do užššího výběru favoritek na pořadí, ale na "bednu" to tentokrát nestačilo. Poslední výstavou loňska pak byly říjnové České Budějovice, kde Ruby obsadila druhé místo a získala titul res. CAC. V klubové soutěži "TOP STAFF" za loňský rok Ruby obsadila krásné 5. místo :o). Velké díky z mé strany patří  chovatelce Helče Mudrové, která Ruby na většině výstav v kruhu prezentovala. 

V únoru Ruby asolvovala preventivní vyšetření srdce (vše v pořádku) a tak máme nyní v plánu její krytí - bližší informace zveřejníme až to bude aktuální (rezervace zatím nepřijímáme).

 

11.09.2020 00:39

Národní výstava Olomouc

Na národní výstavu "FLORACANIS" do Olomouce jsme jela poprvé v životě ... půlroční výstavní abstinence nezná hranic ;o). I v tomto případě patří velký dík pořadateům, že vše zvládli na jedničku. Jediným mínusem tak snad bylo to, že nebyly psány posudky (nebyl díky tomu prostor nafotit tradiční galerii), ale pro změnu tak alespoň probíhalo posuzování ve velice svižném tempu.

Stafíci - již zcela tradičně - byli nejpočetněji zastoupeným plemenem - na maďarského rozhodčího Denka Csabu jich bylo k posouzení přihlášeno 101 kousků. Ruby (Chupacabra Wizard Bull) nastoupila spolu s dalšími 12-ti fenkami do třídy otevřená a pod vedením své chovatelky Heleny Mudrové (DÍKY!) opět dosáhla na krásné druhé místo a byl jí přiznán res. CAC.

Krásné úspěchy slavili i další "Wizardi" - polosestřička Pepi - Josephine Goddnes W.B. zvítězila v mezitřídě a krom CACe získala rovněž i titul Národní vítěz, její bráška Jackal Sepp W.B. zvítězil ve třídě mladých a k titulu CAJC přidal v závěru i titul BOS. Zabodoval i bráška naší Grace - Game of Thrones W.B., který zvítězil ve třídě otevřená a k získanému CACu vyběhal i titul Národní vítěz. Pro úplnost dodávám, že titul BOJ a BOB získala krásná mladá fenka Cora Bohemian Black Hawk a titul BOV pak získala tradičně veteránka Maya Stawka Wieksza Niź Źycie. Všem gratuluji.

26.08.2020 02:41

Národní výstava Mladá Boleslav

Po mnoha zrušených nebo přeložených výstavách jsme se konečně v půlce srpna mohli sejít na první velké "po-coronavirové" výstavě v ČR a to na národní výstavě v Mladé Boleslavi. Díky pořadatelům, že to v dnešní - co se týče pořádání hromadných akcí - opravdu nelehké době nevzdali a výstavu, byť s některými omezeními uspořádali. Přiznám se, že jsem se na ní opravdu těšila a svět byl na chvíli zase vcelku normální - díky všem známým i neznámým tvářím za fajn atmosféru.

Stafíci tradičně dorazili v hojném počtu. Přihlášeno bylo 116 kousků a jejich posouzení se ujala česká kynologická legenda - paní Vladimíra Tichá. Naše Ruby (Chupacabra Wizard Bull) - pod vedením své chovatelky Heleny Mudrové (Helčo, díky!) - nastoupila do třídy otevřené a v konkurenci dalších 13-ti fen obsadila krásné druhé místo a byl jí zadán titul res. CAC

Velké gratulace patří naší polosestřičce Pepi (Josephine Goddness Wizard Bull), která zvítězila v nejobsazenější třídě mladých fen a vybojovala i titul BOJ. Stejně tak mne moc těší i úspěch mladého a velmi nadějného  pejska Adebayor of Black Seals, který je synovcem naší Grace. Tomuto pejskovi byl krom titulu CAJC zadán i titul BOS. Gratuluji i stále excelentní veteránce Maye Stawka Wieksza niź Źycie, která krom titulu BOV získala i titul nejvyšší - BOB.

Galerii fotek z výstavy najdete ZDE.

03.07.2020 02:11

Aktualizace :o)

Provedena aktualizace "Naši psi". Aktualizovány údaje u Grace a doplněna Ruby.

20.09.2017 08:59

Výsledky speciální výstavy v Kolesech

V sobotu 16.9.2017 se konala v Kolesech u Kladrub speciální výstava. Přihlášeno bylo celkem 296 stafíků a posuzování se ujali: Sylvia Barkey z Kanady, Janet Higgins z Velké Británie a Louis Coetsee z Jižní Afriky.

Titul BOB získal pes Forever First Domidar Dogs, nejlepší fenkou výstavy (BOS) se stala fenka Rara Avis Slade Czech, nejlepším mladým jedincem (BOJ) se stal pes Hold Me Back Domidar Dogs a titul BOV - nejlepší veterán výstavy si odnesla fenka Frisbee Sarrah Minies. Všem gratuluji.

Kompletní výsledky výstavy jsou ZDE.

Fotografie z kruhu fen budou zpracovány v průběhu příštího týdne.

23.04.2017 21:40

Výsledky z Českých Budějovic

V sobotu se konala v Českých Budějovicích mezinárodní výstava. Stafbulící s celkovým počtem 111-ti přihlášených jedinců patřili opět k nejpočetněji zastoupenému plemeni a byla jim vyhrazena jedna samostatná výstavní hala - tudíž měli tentokráte k dispozici opravdu velký výstavní prostor a mnoho místa bylo i okolo kruhu - myslím, že si za to pořadatelé zaslouží velké plus. Posuzování se ujala paní Iveta Nováková a nastoupilo před ni celkem 96 stafíků. 

Výsledky výstavy jsou  ZDE , fotografie budou zpracovány.

Titul BOB si odnesla fenka Energy Miracle Bulls paní Kratochvílové, titul BOS získal pes Glimmer Man Domidar Dogs manželů Zálišových, nejlepším mladým jedincem se stal pes Hold Me Back Domidar Dogs Martina Záliše a titul BOV získal pes Fidgety Flip  Impossant Bohemia Katky Vanišové. Všem gratuluji.

21.02.2017 00:13

Výsledky klubové výstavy v Poděbradech

O víkendu 18.-19.2.2017 se konala již podruhé klubová výstava v areálu Golf Clubu Poděbrady. Poprvé v historii našeho klubu (a možná vlastně i celé ČR) se konala klubová výstava ve dvou dnech. V sobotu byli posouzeni psi (přihlášeno jich bylo 118 a zúčastnilo se 113) a v neděli se pak prezentovaly fenky (přihlášeno jich bylo 169 a zúčastnilo se 156). Posuzování se ujali manželé Mary a Harry A Coble (ch. st. Surestaff) z UK.

Výsledky výstavy jsou k dispozici ZDE, fotografie budou zpracovány.

Nejvyšší titul BOB získala fenka Arleta Fantastic Fay Bohutín Libora Nováka, titul BOS si odnesl pes Front Runner Domidar Dogs Martina Záliše, titul BOV si vybojoval pes Angranian Saiorse Warrior Františka Pitaše, titul BOJ pak pes Assilio Red Arrow pana Klimeše a nejlepším štěnětem výstavy se stal pejsek Union Jack Macy Gray (níže na fotce).

07.02.2017 01:15

Výsledky DUO CACIB Brno

Ve dnech 4.-5.2.2017 se konala na brněnském výstavišti DUO CACIB výstava. V sobotu posuzoval stafbulíky - konkrétně třídy se zadáváním titulů CAJC, CAC - španělský rozhodčí Angel Sotoca Santos a třídy bez zadávání titulů pak odposuzovala paní Vladimíra Tichá.

V neděli posuzoval naše plemeno finský rozhodčí Juha Palosaari. Po oba dva dny patřili stafíci k nejpočetněji zastoupenému plemeni na celé výstavě (v sobotu bylo přihlášeno 132 jedinců, k posouzení nastoupilo 120 a v neděli pak bylo přihlášeno 109 kousků a k posouzení nastoupilo 97).

Výsledky ze SOBOTY a z NEDĚLE.

Pokud by byla někde chyba, ozvěte se, prosím. 

Na výsledkové listině chybělo pořadí ze soboty ze třídy šampionu psů - pokud někdo ví a napoví - budu ráda. Díky.

31.12.2016 12:25

PF 2017

Všem pravidelným, občasným i náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme hodně štěstí a zdraví do nového roku.

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode