Novinky

20.09.2017 08:59

Výsledky speciální výstavy v Kolesech

V sobotu 16.9.2017 se konala v Kolesech u Kladrub speciální výstava. Přihlášeno bylo celkem 296 stafíků a posuzování se ujali: Sylvia Barkey z Kanady, Janet Higgins z Velké Británie a Louis Coetsee z Jižní Afriky.

Titul BOB získal pes Forever First Domidar Dogs, nejlepší fenkou výstavy (BOS) se stala fenka Rara Avis Slade Czech, nejlepším mladým jedincem (BOJ) se stal pes Hold Me Back Domidar Dogs a titul BOV - nejlepší veterán výstavy si odnesla fenka Frisbee Sarrah Minies. Všem gratuluji.

Kompletní výsledky výstavy jsou ZDE.

Fotografie z kruhu fen budou zpracovány v průběhu příštího týdne.

23.04.2017 21:40

Výsledky z Českých Budějovic

V sobotu se konala v Českých Budějovicích mezinárodní výstava. Stafbulící s celkovým počtem 111-ti přihlášených jedinců patřili opět k nejpočetněji zastoupenému plemeni a byla jim vyhrazena jedna samostatná výstavní hala - tudíž měli tentokráte k dispozici opravdu velký výstavní prostor a mnoho místa bylo i okolo kruhu - myslím, že si za to pořadatelé zaslouží velké plus. Posuzování se ujala paní Iveta Nováková a nastoupilo před ni celkem 96 stafíků. 

Výsledky výstavy jsou  ZDE , fotografie budou zpracovány.

Titul BOB si odnesla fenka Energy Miracle Bulls paní Kratochvílové, titul BOS získal pes Glimmer Man Domidar Dogs manželů Zálišových, nejlepším mladým jedincem se stal pes Hold Me Back Domidar Dogs Martina Záliše a titul BOV získal pes Fidgety Flip  Impossant Bohemia Katky Vanišové. Všem gratuluji.

21.02.2017 00:13

Výsledky klubové výstavy v Poděbradech

O víkendu 18.-19.2.2017 se konala již podruhé klubová výstava v areálu Golf Clubu Poděbrady. Poprvé v historii našeho klubu (a možná vlastně i celé ČR) se konala klubová výstava ve dvou dnech. V sobotu byli posouzeni psi (přihlášeno jich bylo 118 a zúčastnilo se 113) a v neděli se pak prezentovaly fenky (přihlášeno jich bylo 169 a zúčastnilo se 156). Posuzování se ujali manželé Mary a Harry A Coble (ch. st. Surestaff) z UK.

Výsledky výstavy jsou k dispozici ZDE, fotografie budou zpracovány.

Nejvyšší titul BOB získala fenka Arleta Fantastic Fay Bohutín Libora Nováka, titul BOS si odnesl pes Front Runner Domidar Dogs Martina Záliše, titul BOV si vybojoval pes Angranian Saiorse Warrior Františka Pitaše, titul BOJ pak pes Assilio Red Arrow pana Klimeše a nejlepším štěnětem výstavy se stal pejsek Union Jack Macy Gray (níže na fotce).

07.02.2017 01:15

Výsledky DUO CACIB Brno

Ve dnech 4.-5.2.2017 se konala na brněnském výstavišti DUO CACIB výstava. V sobotu posuzoval stafbulíky - konkrétně třídy se zadáváním titulů CAJC, CAC - španělský rozhodčí Angel Sotoca Santos a třídy bez zadávání titulů pak odposuzovala paní Vladimíra Tichá.

V neděli posuzoval naše plemeno finský rozhodčí Juha Palosaari. Po oba dva dny patřili stafíci k nejpočetněji zastoupenému plemeni na celé výstavě (v sobotu bylo přihlášeno 132 jedinců, k posouzení nastoupilo 120 a v neděli pak bylo přihlášeno 109 kousků a k posouzení nastoupilo 97).

Výsledky ze SOBOTY a z NEDĚLE.

Pokud by byla někde chyba, ozvěte se, prosím. 

Na výsledkové listině chybělo pořadí ze soboty ze třídy šampionu psů - pokud někdo ví a napoví - budu ráda. Díky.

31.12.2016 12:25

PF 2017

Všem pravidelným, občasným i náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme hodně štěstí a zdraví do nového roku.

27.10.2016 02:07

GRACE

Ráda bych představila náš nový přírůstek do rodiny - je to fenka GRACE Wizard Bull, za kterou moc děkuji Helče Mudrové.

GRACE - vítej doma, ať se ti u nás líbí :o).

05.10.2016 00:14

Galerie z Koles

Všechny fotografie z Koles - jak ze sobotní výstavy, tak i z nedělního sportovního dne jsou dokončeny a k dispozici na rajčeti.

Galerie sobotní výstavy (z kruhu fen posuzovaných Debbie Saunt) je k dispozici ZDE.

Galerie nedělního sportovního dne je k dispozici ZDE.

20.09.2016 03:43

Výsledky speciální výstavy

V sobotu 17.9.2016 se konala v Kolesech u Kladrub Speciální výstava Staffordshire Bull Terrier Clubu CZ. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 326 jedinců a posuzovalo se tradičně ve 3 kruzích, čehož se ujali zahraniční rozhodčí - z Anglie přijeli posuzovat Debbie Saunt (ch. st. Alport) a Brett Lay (ch. st. Gamepit) a z Německa pak Ortlieb Lothary.

Výsledky výstavy jsou ZDE .

Titul BOB získal pes Zonny z Hambalek Bušín Lenky Lonské.

Titul BOS získala fenka Colette of Red Point Staff Oldřicha Otmara.

Titul BOJ získal pes Áres Blue Hunt Pack Jana Učně.

Fotografie z výstavy (především z kruhu fen posuzovaných Debbie Saunt) budou postupně nahrány na RAJČE.

22.07.2016 23:34

Galerie z Rytířských slavností

Trochu se zpožděním přidávám odkaz na galerii fotografií z Velkých rytířských slavností, které se konaly na počátku prázdnin v Jelením příkopě Pražského hradu. I letos vyšlo krásné počasí, bylo možné pojíst něco dobrého, poslechnout krásnou dobovou hudbu a především shlédnout zápolení šlechetnýh rytířů v čele se samotným Janem Lucemburským, který slavnostním turnajem přivítal narození svého syna Karla IV. 

GALERIE ke shlédnutí buď na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

06.07.2016 23:55

Po roce opět pozvánka do Jeleního příkopu

I v letošním roce se na Pražském hradě v prostorách Jeleního příkopu konají Rytířské slavnosti. Pokud nemáte zatím žádný plán na nadcházející víkend 9.-10. července - přijměte pozvánku na úžasnou akcičku a ponořte se do doby, kdy se narodil "Otec vlasti" Karel IV.

Pro více informací klikněte na obrázek:

Pro inspiraci: GALERIE z loňska nebo VIDEO

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode