Kletečná opět zdivočela

05.09.2012 01:37

Po roce se ve vesničce Kletečná nedaleko Humpolce konala opět milá akcička s název "Zdivočelá Kletečná ... aneb westernový dýchánek". Koňskou show měl i letos pod palcem jeden z nejpovolanějších - Venca Plánka, který spolu s Pavlem Plchem tuto část akce  komentoval a hned při vstupu i přítomné diváky společně vítali v rolích Vinnetouta a Old Shatterhanda. Koně a kaskadéři účinkovali letos celkem ve 3 samostatných vystoupeních. První část byla věnována upomínce ponny expresu - kdy spolu soupeřili čtyři gentlemanové a jedna "lejdy" o post nejlepšího pošťáka. Soutěžilo se v nejrychlejší a zároveň nejkvalitnější přepravě křehkých či třeba tekutých zásilek, razítkovaly se dopisnice apod.

Uvítání v Kletečné bylo vskutku VIP :o)

Další část show byla již směrována k ukázce základní přiježděnosti koní, kterou v Pas-De-Deux předvedla v dámském sedle Kristina Chvojková a v sedle obkročmém jí doprovázel Filip Kadlec. Tuto dvojici vystřídal kaskadér (a tvořitel mnoha světových rekordů :o) ) Pavel Holík a jeho nezapomenutelný Blesk, který umí vše co potřebuje umět dobrý filmový kůň. Další ukázku přiježděnosti - tentokráte tu westernovou - předvedl Ruda Ulbert s komentářem Martina Koťátka z Double M Ranche. A pak už se na plac vrátila opět Kristina, ale tentokráte již nikoli jako elegantní dáma, ale jako odvážná amazonka, která předvedla několik triků z džigitovky.

Kristina a Obelix ... jak je většinou neznáte

Poté se již čekalo na tmu a závěrečnou ohňo-pyro-šou, v které bojovalo dobro a zlo ... dobro, jak to má být, zvítězilo ... a já slibuji, že pokud se i příští rok v Kletečné sejde tato skvělá parta lidiček, tak si určitě poslední prázdninový víkend udělám čas na fajn "dýchánek". Bylo mi ctí tam s vámi být :o).

GALERIE Z AKCE

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode