Novinky

01.07.2009 22:43

Dokončena galerie ze SBS a info z MV Brno

Včera byla dokončena galerie ze Staffbullshow a dnes bylo doplněno pár komentářů - bohužel jména všech psíků ani zdaleka nevím, takže info jen obecné :).

Zároveň doplňuji informaci o účasti fenky Aiki Dobee Boraderam na mezinárodní výstavě, která se konala tento víkend na výstavišti v Brně. Aiki získala ve třídě otevřené od paní rozhodčí Vladimíry Tiché známku Výborná :).

Aiki Dobee Boraderam - MV Brno

Za fotografii děkuji panu Innemanovi - více fotografií na stránkách chovatelské stanice Dream Staff Bohemia.

29.06.2009 00:19

Staffbullshow 2009

V sobotu jsem s holkama jen tak na kukandu (a s foťákem) vyrazila na Staffbullshow, která se konala na kynologickém cvičišti Rychety v Uhříněvsi. K vidění byly moc pěkné výkony - a to ať už v tahu nebo třeba ve výskoku do výšky. Moc jsme fandili Sofince s Kristýnou. Sófa se již několikátý ročník po sobě stala svým nepřekonatelným výkonem v tahu pneušky vítězkou této disciplíny ve fenách, doplnila to ještě nejlepším výkonem v opičí dráze kategorie SBT a na závěr (ten už jsme bohužel neviděli, protože jsme museli vyrazit zase na jinou akci) se stala absolutní vítězkou - VELKÁ GRATULACE! :o)) ... pohár je v těch nejlepších tlapkách :).

Na rajče jsem nahrála první část fotografií (ještě nějaké přibudou).

Sofinka na opičí drázeArka, Conyáška a Sofinka

25.06.2009 00:49

Dokončeny galerie ze speciálky

Galerie fotografií ze sobotní speciální výstavy je dokončena:

 Galerie PSI, Galerie FENY.

Pokud jste svého miláčka v galerii nenašli - zkuste štěstí u kolegů :o) :

Fotografie chovatelské stanice z Amidey

Fotografie chovatelské stanice Macy Gray

Fotografie chovatelské stanice Dream Staff Bohemia

23.06.2009 02:40

První foto ze speciálky

Na rajčeti jsou nahrány první fotografie ze speciální výstavy (zatím se týká tříd štěňat, dorostu a mladých). Zvlášť je galerie FEN a zvlášť je galerie PSŮ. Předem se omlouvám za případné chyby v popisech (ráda opravím), ale díky neustálým přesunům mezi kruhy mám ve fotkách hotový guláš :o).

Na závěr přidávám alespoň po jedné fotečce Arky a Aiki a děkuji za ně Ivče Mrňákové (Macy Gray).

Aiki Dobee BoraderamArka Eilan Boraderam

20.06.2009 23:13

Speciální výstava stafbulíků

Dnes se konala v Rybníkách u Dobříše speciální výstava stafbulíků. Přihlášeno bylo celkem 151 zvířat (zůčastnilo se 141 jedinců). Naše barvy hájila Arka s Aiki a obě získaly ve třídě otevřené od polské rozhodčí Malgorzaty Jurek-Erenské známku Výborná. Kompletní výsledky výstavy jsou ZDE, fotky budou zpracovány v nejbližších dnech (nocích).

Ceny pro třídu štěňatLapače prachu pro dospěláky

18.06.2009 22:47

Hřebečci a hříbkové

Už máme hotové další dvě galerie. Focení mladých hřebečků a hříbat (a také jednoho ruského kozáka ;o) ) se konalo v neděli 14. června na pastvinách u Trněného Újezda. První galerie obsahuje fotky mladých hřebců (od ročků po tříleté koníky) a druhé album pak zachycuje krásu těch nejmenších hříbků (nejmladšímu bylo v době focení necelý týden) a samozřejmě i jejich mamin. Budeme se snažit dát k fotografiím i popisky - prosím o trpělivost. Děkuji všem, kdo se na focení podíleli (Jirka, Kristina) a pak především Hance, že mne na Trňák pozvala.

 Mladý hřebecNecelý týden starý hříbek

Ještě bude zpracováno jedno album, v kterém se podíváme jak se v Trněném Újezdě daří Elifovi no a vzhledem k tomu, že se v sobotu chystáme na klubovou výstavu stafbulíků do Rybníků u Dobříše - doufám, že přibude v dohledné době i zase nějaká stafíčkovská galerie - ať nám to tu moc neřehtá :).

16.06.2009 22:41

Karlštejn je hotový ... a co se chystá dále

A jedeme do finále - poslední album z královského putování je nahrané a okomentované na rajčeti: ALBUM III . Mně nezbývá než doufat, že se i přes všemožné politické harašení, podaří zorganizovat první červnový víkend příštího roku další - v pořadí již čtvrtý - ročník a že budu mít možnost se této krásné akce opět zúčastnit - tak zase za rok "Sláva císaři!".

Dobrá nálada ... aneb jak přežít :)V Řevnicích

AND COMING SOON: HŘÍBKOVÉ ... aneb rostou v lesích i na pastvinách :)

Hříbkové z Trněného ÚjezdaHanka a její miláčkové :)

14.06.2009 01:36

Popisky

Na rajčeti doplněny popisky k albům z průvodu. Během týdne ještě bude zpracováno album z nedělního putování. Na Equichannelu vyšel o průvodu krátký článeček: ZDE.

13.06.2009 23:27

Úspěch na NV v Klatovech

Nádhernou zprávu z dnešní Národní výstavy psů konané v Klatovech nám poslala Andrejka s Marcelem - fenka Aiki Dobee Boraderam získala od paní rozhodčí Hany Vojáčkové ve třídě otevřené známku Výborná 1 a titul CAC - moc vám gratulujeme a držíme palce na dotažení toho žampióóóna do zdárného konce :o)).

Radost z úspěchuAiki Dobee Boraderam - V1, CAC

11.06.2009 00:00

Fotky z průvodu

A máme tu první dvě alba z Královského průvodu - jedná se o album z příprav na Pražském hradě a cesty centrem Prahy na Kampu a druhé album následně mapuje cestu průvodu přes Smíchov a Chuchli ven z Prahy - do Radotína, kde byla zastávka na oběd a dále přes Černošice až do Dobřichovic. Fotografie jsou zatím bez popisek - budu se snažit je co nejdříve doplnit ;o).

Hezkou podívanou: ALBUM I, ALBUM II

Na Hradčanském náměstíPři dešti v Radotíně

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode