Novinky

03.05.2015 00:29

Výsledky z Prahy

V sobotu 2.5.2015 se konala v Praze - Letňanech 28. mezinárodní výstava psů - Pragu Expo Dog. Stafbulíci byli rozděleni do dvou kruhů. Psy odposuzoval srbský rozhodčí Dušan Paunović a z celkového počtu 44 přihlášených jedinců před něj nastoupilo do kruhu 40 psů. Celkem 72 fen z celkového počtu 79 přihlášených se pak v kruhu prezentovalo před Andreasem Schemelem z Anglie. Celkovým vítězem - BOBem - se stal pes Breno Domidar Dogs  z chovu manželů Zálišových  - gratuluji :).

Výsledky výstavy jsou ZDE.

Fotografie z kruhu fen budou postupně uveřejněny na RAJČETI.

03.04.2015 05:19

Speciální výstava teriérů Viničné (SR)

V sobotu 28.3.2015 pořádal Slovenský klub chovatelů teriérů a foxteriérů ve Viničném speciální výstavu. K posuzování stafordširských bulteriéru byl přizván pan Mick Smith z UK (ch. st. Willowstaff). Přihlášeno bylo celkem 58 jedinců a k posouzení nastoupilo celkem 52 (čímž se stali stafbulíci nejpočetněji zastoupenými teriéry speciální výstavy). Nejlepším jedincem výstavy (BOB) se stal pes Element Arate Alesaf, nejlepší fenou výstavy (BOS) fenka Daddy´s Little Girl Bullparraben, titul nejlepší mladý (BOJ) získala fenka Perunstaff Boga Diva a nejlepším štěnětem výstavy se stal pejsek Orpheus Dark Descent.

Výsledky výstavy jsou ZDE a fotografie pak ZDE.

Na závěr tradičně pár poděkování - panu Prochotskému za zajímavou nabídku k nafocení této výstavy včetně servisu, Terce Pauderové a Renče Šporové za společnost na cestě a v neposlední řadě i Jenny Smith za výbornou spolupráci při focení v kruhu :o)

12.03.2015 01:42

Fotky z klubové výstavy

Dnes byla dokončena galerie psů z klubové výstavy v Českých Budějovicích.

Ke shlédnutí je na rajčeti.

09.03.2015 01:08

Výsledky klubové výstavy v ČB

V sobotu 6.3.2015 se konala při příležitosti XX. Jihočeské výstavy v Českých Budějovicích i klubová výstava SBTC (bez zadávání titulu klubový vítěz). K posuzování byli přizvání pánové Tibor Havelka (posuzoval feny) a MVDr. Stanislav Bučko (posoudil psy) - oba ze Slovenska. Celkově bylo přihlášeno 152 stafbulíků. Z 91 přihlášených fen nastoupilo do kruhu 89 a z 61 přihlášených psů pak 57 jedinců. Celkovým vítězem - BOB se stal pes Silkstaffs Mr. Iova Iova manželů Otmarových - gratuluji :o).

Výsledky jsou ZDE

Fotografie z kruhu psů budou postupně doplněny na RAJČE.

25.02.2015 22:30

Boleček 23-letý

Dne 20.2.2015 oslavil krásné 23. narozeniny náš Boleček - tak hodně zdravíčka do dalších let, šimle bláznivej ;o).

31.12.2014 13:25

PF 2015

Všem pravidelným, občasným i náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme hodně štěstí a zdraví do nového roku.

14.12.2014 00:42

Doplnění podzimní galerie

Dodatečně byla rozšířena podzimní galerie naší zvířeny - donahrány byly obrázky našich kluků z nádherného listopadového odpoledne.

Více ZDE.

12.11.2014 02:03

Galerie z národní výstavy

Dnes byla dokončena i poslední galerie z brněnského výstavního maratonu a to konkrétně z národní výstavy konané  23.10.2014. Fotografie jsou jako vždy k dispozici buď na rajčeti nebo Zoneramě.

Brněnská národka byla jedna z mála českých větších výstav poslední doby, kde se prezentovali psi i feny v jednom kruhu (byť před dvěma rozhodčími) - měla jsem tedy šanci nafotit všechna prezentovaná zvířata najednou .... bohužel moje fotogalerie začíná až od mezitřídy psů. Ačkoli jsme měli s Helčou Mudrovou harmonogram ranní cesty do Brna naplánovaný tak, abychom bezproblémů stihly začátek výstavy - nebylo nám zhůry dáno ... aneb díky mé blbosti a nepředvídavosti jsme nabrali zpoždění cca 1,5 hodiny ještě před výjezdem z Podkozí. Všechny tašky, bedny a jídlo už bylo dle plánu naložené v mé Octávce a zbývalo už jen dovést Robíčka a mohly jsme v poklidu vyrazit směr Morava. Mým jediným úkolem bylo se nalodit s malým čtyřměsíčním Jackem a počkat než dorazí Helča s Robíkem. Vzhledem k seniorskému a tudíž i relativně vyspělému intelektu mé domácí smečky (dáli se u stafbulů o něčem takovém mluvit :o) )  jsem zcela prostoduše podcenila schopnosti malého Jacka, když jsem ho s klidem umístila na podlahu u spolujezdce a jala jsem se obcházet auto na místo řidiče. Již u kufru se z auta ozvalo zlověstné "CVAK", rychlé zacloumání "klikou" dveří bohužel potvrdilo hrůznou předtuchu - Jack se v autě zamknul a to samozřejmě s klíčky v zapalování ...  Po sehnání náhradních klíčů (čímžto mnohokráte děkuji taťuldovi, který nám s  nimi vyjel z Jablečna naproti do Králova Dvora a omlouvám se za nečekaý budíček) jsme do Brna dojely jen tak, tak, že Helča s Robíkem stihla ještě nastoupit do mezitřídy. Ale i tentokráte se náš nešťastný začátek v dobré obrátil - Helči Stigouš získal pod vedením Romana Záliše na národce titul Národního vítěze a pak především na evropské výstavě titul Evropského vítěze, BOBa a BIGa II :o). Helčo ještě jednou gratuluji a díky za fajn společnost ... stejně jako všem ostatním spřízněným duším :).

Skvělého výsledku dosáhl i "Zamykač" - jak jsem malého Jacka překřtila. Na speciální výstavě vyhrál (pod handlingem "Té zrzavé" *) třídu štěňat :o).

* autorem této přezdívky nejsem já, ale myslím že se po páteční "Evropě" také docela ujala

06.11.2014 04:52

Galerie z Evropské výstavy

Dnes byla dokončena fotogalerie z brněnské evropské výstavy. Na této výstavě jsem se věnovala focení převážně psů. Fotky jsou ke shlédnutí opět buď na rajčeti nebo na Zoneramě. Nyní mi zbývají ke zpracování ještě fotografie z národní výstavy.

 

31.10.2014 03:46

Fotky ze speciální výstavy

Dnes byla dokončena fotogalerie z brněnské speciální výstavy - fotografie (především fen) je možné si prohlédnout buď na rajčeti (i s popiskami) nebo v lepší kvalitě na Zoneramě. Jako další na řadě teď budou fotografie z evropské výstavy.

Kacaba R.A.C. Popelka

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode