Novinky

27.10.2016 02:07

GRACE

Ráda bych představila náš nový přírůstek do rodiny - je to fenka GRACE Wizard Bull, za kterou moc děkuji Helče Mudrové.

GRACE - vítej doma, ať se ti u nás líbí :o).

05.10.2016 00:14

Galerie z Koles

Všechny fotografie z Koles - jak ze sobotní výstavy, tak i z nedělního sportovního dne jsou dokončeny a k dispozici na rajčeti.

Galerie sobotní výstavy (z kruhu fen posuzovaných Debbie Saunt) je k dispozici ZDE.

Galerie nedělního sportovního dne je k dispozici ZDE.

20.09.2016 03:43

Výsledky speciální výstavy

V sobotu 17.9.2016 se konala v Kolesech u Kladrub Speciální výstava Staffordshire Bull Terrier Clubu CZ. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 326 jedinců a posuzovalo se tradičně ve 3 kruzích, čehož se ujali zahraniční rozhodčí - z Anglie přijeli posuzovat Debbie Saunt (ch. st. Alport) a Brett Lay (ch. st. Gamepit) a z Německa pak Ortlieb Lothary.

Výsledky výstavy jsou ZDE .

Titul BOB získal pes Zonny z Hambalek Bušín Lenky Lonské.

Titul BOS získala fenka Colette of Red Point Staff Oldřicha Otmara.

Titul BOJ získal pes Áres Blue Hunt Pack Jana Učně.

Fotografie z výstavy (především z kruhu fen posuzovaných Debbie Saunt) budou postupně nahrány na RAJČE.

22.07.2016 23:34

Galerie z Rytířských slavností

Trochu se zpožděním přidávám odkaz na galerii fotografií z Velkých rytířských slavností, které se konaly na počátku prázdnin v Jelením příkopě Pražského hradu. I letos vyšlo krásné počasí, bylo možné pojíst něco dobrého, poslechnout krásnou dobovou hudbu a především shlédnout zápolení šlechetnýh rytířů v čele se samotným Janem Lucemburským, který slavnostním turnajem přivítal narození svého syna Karla IV. 

GALERIE ke shlédnutí buď na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

06.07.2016 23:55

Po roce opět pozvánka do Jeleního příkopu

I v letošním roce se na Pražském hradě v prostorách Jeleního příkopu konají Rytířské slavnosti. Pokud nemáte zatím žádný plán na nadcházející víkend 9.-10. července - přijměte pozvánku na úžasnou akcičku a ponořte se do doby, kdy se narodil "Otec vlasti" Karel IV.

Pro více informací klikněte na obrázek:

Pro inspiraci: GALERIE z loňska nebo VIDEO

04.07.2016 20:10

Fotografie z klubové výstavy

Na RAJČETI je k dispozici galerie dospělých psů posuzovaných na klubové výstavě v Náměšti panem Harry Cartrem.

Za společnost na cestě děkuji Danuš a Helče, které zároveň patří dík za bezpečný odvoz. Rovněž děkuji všem dobrým duším u kruhu psů, které lákaly, odkláněly větve a jinak napomáhaly vzniku této galerie :o).

27.06.2016 23:01

Výsledky klubové výstavy v Náměšti na Hané

V sobotu 25.6.2016 se v areálu zámecké zahrady v Náměšti na Hané konala klubová výstava našeho plemene se zadáváním titulu klubový vítěz. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 251 jedinců (zúčastnilo se 220) a posuzovalo se opět ve třech kruzích zároveň. Psy přijel posuzovat pan Harry Carter (UK - ch. st. Seastaff) a nastoupilo před něj celkem 81 jedinců (z celkových 90-ti přihlášených) ve třídách se zadáváním titulů CAJC a CAC. Stejné třídy u fen pak posuzovala paní Bev Harrison (UK - ch. st. Trawden) a rukama jí prošlo celkem 104 fen (ze 122 přihlášených). Třídy bez zadávání titulů - tj. štěňata, dorost, čestnou a veterány odposuzovala paní Cvetka Bokovčič (SLO) a před ní se prezentovalo 35 stafíků z 39-ti přihlášných.

Výsledky výstavy jsou ZDE a fotografie z kruhu psů budou zracovány během tohoto týdne a tradičně budou nahrány na RAJČE.

Téměr všechny tituly odcestovaly do zahraničí. Příslovečným "Veni, vidi, vici" si do Německa odvezl tituly klubových vítězů Patrik Gabel a to se psem Earl Boogie of Spirit-Staff´s  - titul BOB a s fenou Hocus Pocus of Spirit-Staff´s - titul BOS. Pro změnu do Maďarska odjel s Péterem Könczölem a jeho mladým Black Jethfighter Athos titul BOJ a v ČR tak zůstal jen titul BOV, který získala fenka Bikers Macy Gray Tamči Včelákové. Všem gratuluji.

21.06.2016 23:20

Pořad Víkend

Dodatečně ještě přidávám odkaz na koňo-část pořadu Víkend odvysílaného v květnu na TV Nova - kdo preferuje pohyblivé obrázky místo těch mých nepohyblivých - stačí kliknout na obrázek níže :o).

Díky všem za fajn den a Vaškovi za pozvání.

16.05.2016 01:07

Natáčení pořadu Víkend pro TV NOVA

V úterý 10.5.2016 proběhlo na Farmě Rybníček natáčení pořadu Víkend televize Nova. Hlavním tématem byli koně a film, výcvik koní pro natáčení a kaskadérské výkony. Natáčelo se celkem nějakých 7 hodin - začalo se rytířským turnajem spojeným se sražením rytíře z koně, k vidění byl výcvik mladých koní - navykání na natáčení z letícího dronu, kaskadérská práce - strhávání jezdce z koně, srážení pěšáka koněm a všemožné souboje a na závěr proběhly i ukázky trikového ježdění.

Přijměte pozvánku ke sledování pořadu v úterý 17.5.2016 na TV Nova po "Ordinaci". 

Malá ochutnávka je buď na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

Na natáčení se podíleli:

Koně pro film - Produkce Plánka

Jezdecko-kaskadérská skupina HARALDOS

CSFA - Czech Stunt Fighters Association

02.04.2016 23:40

Speciální výstava teriérů Viničné (SR)

V sobotu 19.3.2016 se ve slovenském Viničném konala speciální výstava teriérů. Stafbulíci patřili k nejpočetněji zastoupeným teriérům na výstavě (přihlášeno bylo celkem 82 jedinců). Posuzování se ujal pan Kevin Tittley ze země původu (UK). Nejlepším jedincem (BOB) se stal pejsek Perunstaff Aged Warrior Jaroslava Koplingera. Titul BOS si odnesla fenka  Perunstaff Boga Diva, titul BOJ pak Armine Boy Miracle Diamond, BOS-J fenka J´Adore Magicblack of Bully Botts a nejlepším štěnětem fenka  Athena Division Ares Star Bull.

Fotografie z výstavy jsou ZDE.

Děkuji za pozvání panu Prochotskému a rovněž pak Renče Šporové a Anet Modrovičové za společnost na cestě.

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode