Novinky

06.07.2016 23:55

Po roce opět pozvánka do Jeleního příkopu

I v letošním roce se na Pražském hradě v prostorách Jeleního příkopu konají Rytířské slavnosti. Pokud nemáte zatím žádný plán na nadcházející víkend 9.-10. července - přijměte pozvánku na úžasnou akcičku a ponořte se do doby, kdy se narodil "Otec vlasti" Karel IV.

Pro více informací klikněte na obrázek:

Pro inspiraci: GALERIE z loňska nebo VIDEO

04.07.2016 20:10

Fotografie z klubové výstavy

Na RAJČETI je k dispozici galerie dospělých psů posuzovaných na klubové výstavě v Náměšti panem Harry Cartrem.

Za společnost na cestě děkuji Danuš a Helče, které zároveň patří dík za bezpečný odvoz. Rovněž děkuji všem dobrým duším u kruhu psů, které lákaly, odkláněly větve a jinak napomáhaly vzniku této galerie :o).

27.06.2016 23:01

Výsledky klubové výstavy v Náměšti na Hané

V sobotu 25.6.2016 se v areálu zámecké zahrady v Náměšti na Hané konala klubová výstava našeho plemene se zadáváním titulu klubový vítěz. Na výstavu bylo přihlášeno celkem 251 jedinců (zúčastnilo se 220) a posuzovalo se opět ve třech kruzích zároveň. Psy přijel posuzovat pan Harry Carter (UK - ch. st. Seastaff) a nastoupilo před něj celkem 81 jedinců (z celkových 90-ti přihlášených) ve třídách se zadáváním titulů CAJC a CAC. Stejné třídy u fen pak posuzovala paní Bev Harrison (UK - ch. st. Trawden) a rukama jí prošlo celkem 104 fen (ze 122 přihlášených). Třídy bez zadávání titulů - tj. štěňata, dorost, čestnou a veterány odposuzovala paní Cvetka Bokovčič (SLO) a před ní se prezentovalo 35 stafíků z 39-ti přihlášných.

Výsledky výstavy jsou ZDE a fotografie z kruhu psů budou zracovány během tohoto týdne a tradičně budou nahrány na RAJČE.

Téměr všechny tituly odcestovaly do zahraničí. Příslovečným "Veni, vidi, vici" si do Německa odvezl tituly klubových vítězů Patrik Gabel a to se psem Earl Boogie of Spirit-Staff´s  - titul BOB a s fenou Hocus Pocus of Spirit-Staff´s - titul BOS. Pro změnu do Maďarska odjel s Péterem Könczölem a jeho mladým Black Jethfighter Athos titul BOJ a v ČR tak zůstal jen titul BOV, který získala fenka Bikers Macy Gray Tamči Včelákové. Všem gratuluji.

21.06.2016 23:20

Pořad Víkend

Dodatečně ještě přidávám odkaz na koňo-část pořadu Víkend odvysílaného v květnu na TV Nova - kdo preferuje pohyblivé obrázky místo těch mých nepohyblivých - stačí kliknout na obrázek níže :o).

Díky všem za fajn den a Vaškovi za pozvání.

16.05.2016 01:07

Natáčení pořadu Víkend pro TV NOVA

V úterý 10.5.2016 proběhlo na Farmě Rybníček natáčení pořadu Víkend televize Nova. Hlavním tématem byli koně a film, výcvik koní pro natáčení a kaskadérské výkony. Natáčelo se celkem nějakých 7 hodin - začalo se rytířským turnajem spojeným se sražením rytíře z koně, k vidění byl výcvik mladých koní - navykání na natáčení z letícího dronu, kaskadérská práce - strhávání jezdce z koně, srážení pěšáka koněm a všemožné souboje a na závěr proběhly i ukázky trikového ježdění.

Přijměte pozvánku ke sledování pořadu v úterý 17.5.2016 na TV Nova po "Ordinaci". 

Malá ochutnávka je buď na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

Na natáčení se podíleli:

Koně pro film - Produkce Plánka

Jezdecko-kaskadérská skupina HARALDOS

CSFA - Czech Stunt Fighters Association

02.04.2016 23:40

Speciální výstava teriérů Viničné (SR)

V sobotu 19.3.2016 se ve slovenském Viničném konala speciální výstava teriérů. Stafbulíci patřili k nejpočetněji zastoupeným teriérům na výstavě (přihlášeno bylo celkem 82 jedinců). Posuzování se ujal pan Kevin Tittley ze země původu (UK). Nejlepším jedincem (BOB) se stal pejsek Perunstaff Aged Warrior Jaroslava Koplingera. Titul BOS si odnesla fenka  Perunstaff Boga Diva, titul BOJ pak Armine Boy Miracle Diamond, BOS-J fenka J´Adore Magicblack of Bully Botts a nejlepším štěnětem fenka  Athena Division Ares Star Bull.

Fotografie z výstavy jsou ZDE.

Děkuji za pozvání panu Prochotskému a rovněž pak Renče Šporové a Anet Modrovičové za společnost na cestě.

08.03.2016 00:49

Boleček 24-letý

Dne 20.2.2016 tomu bylo již přesně 24 let co se narodil náš Bolek - tak hlavně hodně zdraví do dalších let ty náš poláku bláznivej :o).

02.03.2016 23:09

Fotogalerie z Poděbrad

Fotografie z třídenního Poděbradského maratonu (páteční příprava, sobotní výstava a nedělní seminář) jsou dokončeny.

Poděbradská klubovka byla poměrně dost specifická. Krom toho, že byl opět překonán rekord v počtu přihlášených stafíků (309!!!), to - pokud mne pamět neklame - byla za více než poslední desetiletí i první klubem pořádaná výstava v hale (jedinou další si snad pamatuji z roku 2004 v Týništi nad Orlicí - co pamětníci ?). Moc chválím židličky okolo kruhů - to bylo opravdu super! Otázkou je, kam až počty přihlašovaných jedinců porostou - dočkáme se doby, kdy se bude zároveň posuzovat ve 4 kruzích najednou? A chceme se toho vůbec dočkat? - je to ještě vůbec "show", když posouzení jedné jediné třídy trvá i několik hodin? Jak z toho ven je otázka. Omezit počty přihlášek? - nevím nakolik je průchozí (je-li účast na klubem pořádané výstavě povinnou do chovu), ale možná by stálo za zvážení pořádání více uchovňovacích výstav (napříkald jako boxerklub s jednotlivými územními pobočkami)? 

No ale zpět k výstavě. Fotografie jsou k dispozici buď na RAJČETI (s popisky) případně na ZONERAMĚ (větší náhledy ale bez popisků). Poprvé jsem nefotila jen jedince v konkrétním kruhu, ale měla jsem "detašované" pracoviště venku před budovou, kde byli přednostně foceni jedinci umístění na pořadových místech v jednotlivých třídách, pokud o to měli majitelé zájem. Děkuji všem za spolupráci při focení a díky největší patři "lákači Number ONE" - Danuš ;o)

Na rajčeti je pak také GALERIE, která obsahuje pár fotografií z pátečních příprav (více se pracovalo než fotilo), dále pak několik obrázků ze sobotního večírku a také z nedělního semináře o plemeni s Alanem Hedgesem

Díky za fajn 3 dny všem spřízněným duším, klubu za uspořádání těchto akcí a velké díky také patří pronajímateli areálu a cateringové společnosti - všichni byli po celou dobu moc milí a velice vstřícní.

23.02.2016 00:05

Výsledky klubové výstavy

V sobotu 20.2.2016 se konala v areálu Golf Clubu Poděbrady klubová výstava bez zadávání titulu klubový vítěz. Přihlášen byl opět rekordní počet stafíků - celkem 309 (zúčastnilo se 294). Posuzování se ujaly dámy Melanie Corcoran (ch. st. Molru) - posuzovala třídy psů se zadáváním titulů (CAJC, CAC) a Laureen Williams (ch. st. Jodel´s) - posuzovala stejné třídy u fen jako Melanie u psů. Třídy bez zadávání titulů pak posuzoval pan Alan Hedges (ch. st. Ramblix). 

Vítězem výstavy (BOB) se stal pejsek Mr. Amazing Moravia Lord, nejlepší fenou (BOS) se pak stala fenka Wanted LBT´s Impossant Bohemia,  titul nejlepší mladý jedinec (BOJ) si odnes pejsek Gerwin Miracle Bulls a titul nejlepší veterán (BOV) získal Dream Tymy Fransimo Bohemia. Všem gratuluji.

VÝSLEDKY výstavy jsou ZDE a fotografie budou během týdne na rajčeti.

22.02.2016 23:41

Duo CACIB Brno

Ve dnech 6.-7.2.2016 proběhla na výstavišti v Brně dvoudenní mezinárodní výstava. V sobotu posuzovala stafíky paní Anna Cwieceková ze Slovenska a bylo přihlášeno celkem 114 jedinců (nastoupilo 107) ... tímto počtem stanulo naše plemeno na pomyslném prvním místě v počtu přihlášených jedinců. Nejlepším jedincem plemene se stal zahraniční pes Whoop De Do Its Showtime.

Fotografie ze SOBOTY jsou ZDE

V neděli posuzovala paní Vladimíra Tichá a přihlášeno bylo celkem 80 stafíků (nastoupilo 74). Titul BOB získal pes Breno Domidar Dogs. Titul BOS získala po oba dva dny fenka Energy Miracle Bulls.

Fotografie z NEDĚLE jsou ZDE

Děkuji Helče za odvoz do Brna a zpět, Danče a Verče za fajn společnost a Anet za výsledky ;o).

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode