Novinky

20.01.2016 22:50

Konečně sníh!

Konečně nám napadl i na Jablečně sníh a tak jsem mohla nafotit pár nových sněhových obrázků našich zviřátek a to především senochrupů, ale i našich stafunek a nějakou novou fotečku mají kočmouři (tedy hlavně Elinka a na jedné fotce ... ale docela maskovaný ... se nachází i náš loňský přírůstek - Guliver).

GALERIE je na RAJČETI

... nebo na ZONERAMĚ

31.12.2015 21:12

PF 2016

Všem pravidelným, občasným i náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme hodně štěstí a zdraví do nového roku.

29.12.2015 23:14

Pohádka Korunní princ

Pár dní z letošního léta jsem měla tu čest být při natáčení nové štědrovečerní pohádky České televize s názvem Korunní princ. Natáčelo se co by kamenem dohodil od našeho Jablečna - konkrétně na loukách pod hradem Točník a za pozvání tradičně děkuji Vaškovi Plánkovi (www.koneprofilm.cz), který zajišťoval pro pohádku koně a jezdce. Velká část příběhu se točí okolo rytířského turnaje a právě jeho filmování jsem mohla zachytit na fotografiích. Byla to zábava a musím říct, že zábavná byla nakonec i celá pohádka na štědrý den. Pokud má někdo chuť a náladu podívat se před a často i za kameru celého natáčecího mumraje - je nyní k dispozici na rajčeti GALERIE z natáčení - výběr.

... ááá DOBRÝ DEN! ... :o)

Pro zapálence a zúčastněné je případně k dispozici i rozsáhlejší galerie (na 400 fotek) - ZDE.

03.11.2015 02:54

Výsledky z MV Praha

O víkendu se konala poslední česká mezinárodní výstava psů "Prague Expo Dog". Jednalo se o dvoudenní výstavu. V sobotu bylo přihlášeno celkem 101 stafbulíků a v neděli pak celkem 83 jedinců. Posuzování se ujala paní Hana Vojáčková a paní Jana Daňková. Sobotním vítězem se stal pes Breno Domidar Dogs ve spolumajitelství Romana Záliše a p. Bautisty Francisca. Nedělní titul BOB si pak odnesl Dark Lord Sikaistaff Eleny Lavrove. Titul BOS získala oba dva dny fenka Energy Miracle Bulls Dagmar Kratochvílové. Všem gratuluji.

Výsledky: SOBOTA a NEDĚLE

Fotografie z nedělní výstavy - z kruhu psů - jsou buď na RAJČETI (s popisky) nebo na ZONERAMĚ (větší náhledy).

03.11.2015 02:47

Hubert v Líšné

V sobotu 31.10.2015 se konala za krásného slunečného počasí na Ranči v Líšné tradiční Hubertova jízda na zakončení jezdecké sezóny. Mezi účastníky byl i náš Primeček se svou jezdkyní Dájou Koktovou a proto jsem do Líšné vyrazila i s foťákem.

Fotografie jsou ke shlédnutí na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

25.10.2015 10:50

Finále Budweiser Budvar ProRodeoTour 2015

Poslední zářiový víkend patřil finálovému kolu Budweiser Budvar ProRodeoTour 2015 a konal se tradičně na ranči Halter Valley v Dnešicích u Plzně. Doufám, že příští rok budu mít na tento seriál velice kvalitních rodeových závodů více času.

Pro letošek tedy jen malá galerie z úplně poslední závodního dne: RAJČE nebo ZONERAMA.

18.09.2015 00:06

Fotografie ze speciálky

Včera byla dokončena galerie fotografií (zejména fenek) ze speciální výstavy.

Galerie je nahraná na RAJČETI (s popisky) nebo i na ZONERAMĚ (větší náhledy, ale bez popisek).

13.09.2015 01:04

Výsledky speciální výstavy

V sobotu 12.9.2015 se konala v Dolních Počernicích speciální výstava SBTC. Na výstavu bylo přihlášeno celkem úctyhodných 289 stabulíků. Vzhledem k tak velkém počtu se opět posuzovalo ve třech kruzích. Psi - třídy se zadáváním titulů CAJC a CAC odposuzoval v Čechách již poměrně známý rozhodčí - Alan Hedges. Z 84 přihlášených psů nastoupilo k posouzení 82 psů. Stejné třídy fen posoudil pan Laurent R. Ford - jeho rukama prošlo v Počernicích celkem 98 fen ze 108 přihlášených. K posouzení třetího kruhu, kam nastoupila štěňata, dorost, veterání a třída čestná, byla přizvána paní Jana Daňková a nastoupilo před ni celkem 80 jedinců z 97 přihlášených.

Výsledky výstavy jsou ZDE.

Celkovým vítězem výstavy (BOB) se stal pejsek Silkstaff´s Mr. Lova Lova manželů Otmarových. Nejlepším jedincem opačeného pohlaví (BOS) se stala fenka Caitrona Miracle Bulls Eleny Lavrové, nejlepším mladým jedincem (BOJ) pejsek Zyquarri Wizard Bull v majetku Dany Dvořákové a nejlepším veteránem (BOV) pak pejsek Dream Tymy Fransimo Bohemia Anety Modrovičové. Všem gratuluji.

11.09.2015 22:53

Letní galerie (nejen) naší zvířeny

Na RAJČE byla nahrána letní galerie a tentokráte nejen naší zvířeny. Kromě našich psích holčiček, koňských kluků a nového kočičího přírůstku jménem Guliver, je v galerii i pár obrázků z půldeního hlídání malé stafbulí slečny Pipy a jejího parťáka Doda a pak také z návštěvy chovatelské stanice Wizard Bull Helči Mudrové.

11.09.2015 22:35

II. westernový den na Vochtánce

V polovině srpna jsem s foťákem vyrazila do kempu Vochtánka u Potštejna, kde se konal II. westernový den. Ke shlédnutí bylo hned několik - nejen westernových ukázek. Krom mnoha indiánů (i na řezání skalpů došlo) a kovbojů bylo možné na Vochtánce obdibovat jízdu v dámském sedle v podání Báry Němečkové, které dělal sparingpartnera temperamentní (.. a neomalený .. ;o) ) "španěl" Filip Kadlec (jeden z českých kaskadérů podílejících se např. i na natáčení filmu Válečný kůň od Stevena Spielberga). Adrenalinovou džigitovku předvedl dorost z ranče Orient a v ohnivé show pak plameny šlehaly z Ludvy Novotného.

Galerie na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode