Novinky

08.03.2016 00:49

Boleček 24-letý

Dne 20.2.2016 tomu bylo již přesně 24 let co se narodil náš Bolek - tak hlavně hodně zdraví do dalších let ty náš poláku bláznivej :o).

02.03.2016 23:09

Fotogalerie z Poděbrad

Fotografie z třídenního Poděbradského maratonu (páteční příprava, sobotní výstava a nedělní seminář) jsou dokončeny.

Poděbradská klubovka byla poměrně dost specifická. Krom toho, že byl opět překonán rekord v počtu přihlášených stafíků (309!!!), to - pokud mne pamět neklame - byla za více než poslední desetiletí i první klubem pořádaná výstava v hale (jedinou další si snad pamatuji z roku 2004 v Týništi nad Orlicí - co pamětníci ?). Moc chválím židličky okolo kruhů - to bylo opravdu super! Otázkou je, kam až počty přihlašovaných jedinců porostou - dočkáme se doby, kdy se bude zároveň posuzovat ve 4 kruzích najednou? A chceme se toho vůbec dočkat? - je to ještě vůbec "show", když posouzení jedné jediné třídy trvá i několik hodin? Jak z toho ven je otázka. Omezit počty přihlášek? - nevím nakolik je průchozí (je-li účast na klubem pořádané výstavě povinnou do chovu), ale možná by stálo za zvážení pořádání více uchovňovacích výstav (napříkald jako boxerklub s jednotlivými územními pobočkami)? 

No ale zpět k výstavě. Fotografie jsou k dispozici buď na RAJČETI (s popisky) případně na ZONERAMĚ (větší náhledy ale bez popisků). Poprvé jsem nefotila jen jedince v konkrétním kruhu, ale měla jsem "detašované" pracoviště venku před budovou, kde byli přednostně foceni jedinci umístění na pořadových místech v jednotlivých třídách, pokud o to měli majitelé zájem. Děkuji všem za spolupráci při focení a díky největší patři "lákači Number ONE" - Danuš ;o)

Na rajčeti je pak také GALERIE, která obsahuje pár fotografií z pátečních příprav (více se pracovalo než fotilo), dále pak několik obrázků ze sobotního večírku a také z nedělního semináře o plemeni s Alanem Hedgesem

Díky za fajn 3 dny všem spřízněným duším, klubu za uspořádání těchto akcí a velké díky také patří pronajímateli areálu a cateringové společnosti - všichni byli po celou dobu moc milí a velice vstřícní.

23.02.2016 00:05

Výsledky klubové výstavy

V sobotu 20.2.2016 se konala v areálu Golf Clubu Poděbrady klubová výstava bez zadávání titulu klubový vítěz. Přihlášen byl opět rekordní počet stafíků - celkem 309 (zúčastnilo se 294). Posuzování se ujaly dámy Melanie Corcoran (ch. st. Molru) - posuzovala třídy psů se zadáváním titulů (CAJC, CAC) a Laureen Williams (ch. st. Jodel´s) - posuzovala stejné třídy u fen jako Melanie u psů. Třídy bez zadávání titulů pak posuzoval pan Alan Hedges (ch. st. Ramblix). 

Vítězem výstavy (BOB) se stal pejsek Mr. Amazing Moravia Lord, nejlepší fenou (BOS) se pak stala fenka Wanted LBT´s Impossant Bohemia,  titul nejlepší mladý jedinec (BOJ) si odnes pejsek Gerwin Miracle Bulls a titul nejlepší veterán (BOV) získal Dream Tymy Fransimo Bohemia. Všem gratuluji.

VÝSLEDKY výstavy jsou ZDE a fotografie budou během týdne na rajčeti.

22.02.2016 23:41

Duo CACIB Brno

Ve dnech 6.-7.2.2016 proběhla na výstavišti v Brně dvoudenní mezinárodní výstava. V sobotu posuzovala stafíky paní Anna Cwieceková ze Slovenska a bylo přihlášeno celkem 114 jedinců (nastoupilo 107) ... tímto počtem stanulo naše plemeno na pomyslném prvním místě v počtu přihlášených jedinců. Nejlepším jedincem plemene se stal zahraniční pes Whoop De Do Its Showtime.

Fotografie ze SOBOTY jsou ZDE

V neděli posuzovala paní Vladimíra Tichá a přihlášeno bylo celkem 80 stafíků (nastoupilo 74). Titul BOB získal pes Breno Domidar Dogs. Titul BOS získala po oba dva dny fenka Energy Miracle Bulls.

Fotografie z NEDĚLE jsou ZDE

Děkuji Helče za odvoz do Brna a zpět, Danče a Verče za fajn společnost a Anet za výsledky ;o).

20.01.2016 22:50

Konečně sníh!

Konečně nám napadl i na Jablečně sníh a tak jsem mohla nafotit pár nových sněhových obrázků našich zviřátek a to především senochrupů, ale i našich stafunek a nějakou novou fotečku mají kočmouři (tedy hlavně Elinka a na jedné fotce ... ale docela maskovaný ... se nachází i náš loňský přírůstek - Guliver).

GALERIE je na RAJČETI

... nebo na ZONERAMĚ

31.12.2015 21:12

PF 2016

Všem pravidelným, občasným i náhodným návštěvníkům našich stránek přejeme hodně štěstí a zdraví do nového roku.

29.12.2015 23:14

Pohádka Korunní princ

Pár dní z letošního léta jsem měla tu čest být při natáčení nové štědrovečerní pohádky České televize s názvem Korunní princ. Natáčelo se co by kamenem dohodil od našeho Jablečna - konkrétně na loukách pod hradem Točník a za pozvání tradičně děkuji Vaškovi Plánkovi (www.koneprofilm.cz), který zajišťoval pro pohádku koně a jezdce. Velká část příběhu se točí okolo rytířského turnaje a právě jeho filmování jsem mohla zachytit na fotografiích. Byla to zábava a musím říct, že zábavná byla nakonec i celá pohádka na štědrý den. Pokud má někdo chuť a náladu podívat se před a často i za kameru celého natáčecího mumraje - je nyní k dispozici na rajčeti GALERIE z natáčení - výběr.

... ááá DOBRÝ DEN! ... :o)

Pro zapálence a zúčastněné je případně k dispozici i rozsáhlejší galerie (na 400 fotek) - ZDE.

03.11.2015 02:54

Výsledky z MV Praha

O víkendu se konala poslední česká mezinárodní výstava psů "Prague Expo Dog". Jednalo se o dvoudenní výstavu. V sobotu bylo přihlášeno celkem 101 stafbulíků a v neděli pak celkem 83 jedinců. Posuzování se ujala paní Hana Vojáčková a paní Jana Daňková. Sobotním vítězem se stal pes Breno Domidar Dogs ve spolumajitelství Romana Záliše a p. Bautisty Francisca. Nedělní titul BOB si pak odnesl Dark Lord Sikaistaff Eleny Lavrove. Titul BOS získala oba dva dny fenka Energy Miracle Bulls Dagmar Kratochvílové. Všem gratuluji.

Výsledky: SOBOTA a NEDĚLE

Fotografie z nedělní výstavy - z kruhu psů - jsou buď na RAJČETI (s popisky) nebo na ZONERAMĚ (větší náhledy).

03.11.2015 02:47

Hubert v Líšné

V sobotu 31.10.2015 se konala za krásného slunečného počasí na Ranči v Líšné tradiční Hubertova jízda na zakončení jezdecké sezóny. Mezi účastníky byl i náš Primeček se svou jezdkyní Dájou Koktovou a proto jsem do Líšné vyrazila i s foťákem.

Fotografie jsou ke shlédnutí na RAJČETI nebo ZONERAMĚ.

25.10.2015 10:50

Finále Budweiser Budvar ProRodeoTour 2015

Poslední zářiový víkend patřil finálovému kolu Budweiser Budvar ProRodeoTour 2015 a konal se tradičně na ranči Halter Valley v Dnešicích u Plzně. Doufám, že příští rok budu mít na tento seriál velice kvalitních rodeových závodů více času.

Pro letošek tedy jen malá galerie z úplně poslední závodního dne: RAJČE nebo ZONERAMA.

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode