Novinky

10.08.2009 00:39

Další galerie koníků z Trňáku

Ve středu 5.8.2009 jsem po focení Caballosího tréninku jela odpoledne ještě fotit koníky opět do Trněného Újezda. Přibylo tam jedno hříbátko - klisnička, kterou galerie začíná, dále jsme zavítali do výběhu ke klisnám (a seniorům), velice krátce jsem se zdrželi u hříbků z minulého focení a nakonec jsme ještě koukli na mladé puberťáky. Jo a na úplný závěr jsme vyfotili taky naší celou doprovodnou smečku ;o) - tak příjemnou podívanou :).

Temperament mladé klisnyHanka a její miláček

Džigita, Arka, Conyáška a Jumbo

07.08.2009 15:47

Caballosí trénink a opět jedna pozvánka

Ve středu 5. srpna se v Praze - Šeberově u Vandy Trojanové (Stáj Trojan) konal trénink skupiny Caballos na blížící se první samostatnou show. Jak alespoň část tréninku probíhala je možné shlédnout v nové fotogalerii.

NáčelníkDžigitovka

A pokud máte chuť podívat se na to vše pěkně na živo - přijměte pozvání na 15. srpna na Praskačku-písník (u Hradce Králové), kde proběhne první zcela samostatná "Caballos show". Organizátorem akce je opět Jitka Černá z Ponycentra a Caballosáci si na show připravují:

  • rytířský turnaj - aneb opět pohádka "O třech bratrech z Kuknštějna"
  • ukázky výcviku koní pro film a show - aneb "Sedlni, lehni, ohněm vpřed"
  • džigitovku - bez té to u Caballos ani nejde
  • vláčení, pády a hořící jezdce - aneb "Kaskadér, ten tvrdý chleba má"
  • a vše vyvrcholí ukázkou natáčení kaskadérské scény, kde se skloubí dohromady mnoho z výše uvedeného

Spoustu dalších informací k akci najdete u obrázku:

Klikni pro více informací

28.07.2009 00:35

Návštěva na Jablečně

Po dubnové návštěvě Elisky (Alison Monterey Boraderam) jsme v tomto roce přivítali na Jablečně i další dva pupíky z našeho A-vrhu. V sobotu odpoledne se na Jablečně sešel Maxík (Alroy Mac Claud Boraderam) se svou paničkou Olgou a Aiki (Aiki Dobee Boraderam) s celou rodinkou - tedy Andreou, Marcelem i malou Anetkou. V sobotu jsme obešli jen přehradu na Jablečně (stihli jsme teda pěkně zmoknout) a v neděli jsme si pak udělali výlet do údolí Zbirožského potoka. Bylo fajn vidět celou tuhle bandu po hromadě :o). Všem díky za skvělý víkend a doufám, že si to v budoucnu zase zopakujeme - a třeba to bude setkání komplet celého vrhu. Na rajčeti je pár foteček z víkendu.

Arka, Cony, Max a AikiMaxík s Olgou a Aiki s Marcelem

22.07.2009 00:40

Galerie z Mladé Boleslavi

Na rajčeti je nahrána kompletní galerie ze sobotní národní výstavy v Mladé Boleslavi. Fotografie jsou již včetně popisek (pokud by byla někde chyba - ozvěte se, prosím). Do paměti se tato výstava určitě vryje minimálně pěkným lijákem a běháním, běháním a běháním (ale to jsou ostatně všechny výstavy posuzované panem Broukalem ;o) ).

Deštníky, deštníky a deštníkyPohyb, pohyb a pohyb

18.07.2009 18:19

Mokrá národka v Mladé Boleslavi

Dnes jsem se vypravila podívat na národní výstavu do Mladé Boleslavi. Počasí této výstavě tedy vůbec nepřálo a téměř polovinu předvádění propršelo - tímto budiž provolána sláva všem odvážným, kteří to v tom lijáku v kruhu vydrželi (o nebohých stafíčcích nemluvě). Moje poděkování patří také Josefu Zoulovi, který nade mnou a nad mým foťákem obětavě držel svůj deštník - DÍKY :).

Aiki Dobee Boraderam - Výborná 1, CACAiki Dobee Boraderam - Národní vítěz

Barvy naší chovatelské stanice hájila fenka Aiki Dobee Boraderam manželů Kopečných. K naší velké radosti získala od pana rozhodčího Broukala ve třídě otevřené ocenění Výborná 1, CAC a následně jí byl ještě zadán titul Národní vítěz - OBR GRATULACE :o). Tímto posledním CACem Aiki splnila podmínky pro získání titulu Šampion ČR ... tudíž se stává naším prvním ŽAMPIÓÓÓNEM :).

Kompletní výsledky výstavy jsou ZDE, fotografie budou teprve zpracovány.

18.07.2009 00:07

Fotografie ze Slavností

Fotografie ze Slavností koní, historie a řemesel, které se konaly minulý víkend na Kuksu, jsou již zpracovány a umístěny na rajčeti. Nakonec jsem fotografie rozdělila do dvou alb. Samostatně je vypíchnuto album vztahující se k vystoupením skupiny Caballos a druhé album pak tvoří fotografie celého dalšího - neméně zajímavého - programu.

GALERIE: SLAVNOSTI

Tříletá Věruška Pechanová a BellHřebci Korb a Kessidy

 GALERIE: CABALLOS

 Pohádka o třech bratrech z KuknštejnaVystoupení Hořící Ludvík

10.07.2009 01:53

Caballos - trénink a jedna pozvánka

A máme tu fotečky ze sobotního tréninku skupiny Caballos v Leči. Bohužel se trénink konal přes poledne - tudíž z denní doby pro fotografování nejméně vhodné díky ostrému světlu - ale co se dá dělat ;o). Foto ZDE.

Cloudy a ZuzkaDupal a Kristina

A pokud máte chuť vidět (nejen) skupinu Caballos naživo - přijměte pozvání na Slavnosti koní, historie a řemesel, které se uskuteční tuto sobotu v krásném prostředí hospitalu Kuks nedaleko Jaroměře. Veškeré podrobnosti najdete při kliknutí na obrázek:

Pozvánka na Kuks

 

10.07.2009 01:41

Návštěva

V neděli si k nám na Jablečno z Chlumce nad Cidlinou udělala výlet Ivča Mrňáková z chovatelské stanice Macy Gray a vzala s sebou i svojí fenku Gabču (Jamaicu Reagge Wizardu Bull z nedalekého Podkozí, přes které to k nám Iwush vzala a kam alespoň na dálku zdravíme ;o) ). Musím říct, že z Gabči roste moc krásná fenka se super sebevědomou povahou :). Společně jsme si udělali výlet do Terešova, kde jsou u našeho kamaráda Tomáše Vilety na letním (zejména pro Bolečka pak "zdravotním") bytečku oba naši kluci. Pár foteček z celého "Macy-Gray-výletu" můžete shlédnout u Ivči na rajčeti.

Ivča a Prim na jízdárně

06.07.2009 22:22

Elif a kamarádi

Konečně doplňuji galerii angloarábka Elifa a jeho kamarádů z Trněného Újezda - k focení došlo již 14. června po focení malých hříbků. Bohužel, než jsme se dokázali odtrhnout od hříbošů, ubylo nám na focení Elifa a jeho výběhových kamarádů dost světla, proto je foteček jen pár - ale věřím, že se na Trňák s foťákem ještě vrátím .... 

ElifGhalib

Na zpracování nyní čekají fotečky z tréninku skupiny Caballos (stihla jsem jen jízdárenskou práci, tak to tentokráte nebude žádný "adrenalin" ;o) ).

05.07.2009 12:03

Narozeniny A - vrhu

Dnes jsou tomu přesně 3 roky, co na svět přišel náš první vrh s příjmením BORADERAM. Všichni přejeme všem našim pupíkům - Aikince, Elisce, Maxíkovi a Arce jen to nej, zdravíčko a žádné úrazy :o). Zároveň opět moc děkujeme všem současným majitelům našich odchovů: Jarce s Michalem, Andree s Marcelem a Olze za vzornou péči o ně a jsme moc rádi, že jsou tam kde jsou :).

Zleva: Aiki, Arka, Elis, dole Max

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode