Novinky

20.04.2009 22:07

U přehrady

V neděli se nám podařilo u přehrady nafotit nějaké nové fotečky. Napást jsme vzali oba kluky a nechyběly samozřejmě ani všechny naše holčičky :). Nové obrázky jsou v galerii "Jaro 2009" a dále také v kategorii "Bolek II". Hezkou podívanou.

Čakina a ArkaBolek

13.04.2009 14:24

Na dříví

Jedna zima sice skončila, ale co se topiva týče - už se musí pamatovat zase na tu příští a tak jsme Velikonoční pondělí strávili pracovně - v lese. Za úklid paseky si můžeme odvézt větší kusy dřeva, které na místě zbyly po těžbě velkých stromů a tak se již několik týdnů jezdí do Křivoklátských lesů za dřevem - většinou berem s sebou i holčičky a tentokráte jsem si také vzpomněla, že bych mohla přibalit i foťák a tak v nové galerii můžete shlédnout pár výcvaků našich holek na pasece.

Arka a ConyČakina v lese

 

12.04.2009 20:54

Velký útěk

Kluci dnes krátce po poledni vzali čáru skrze (nedopatřením) otevřená vrata - bohudík jsou natolik inteligentní, že se vydali obvyklou trasou na pole u jejich sadu, které akorát den předtím uvláčeli a zaseli. Jejich zvednuté ohony a především Bolek na poli Ioblaka zvířeného prachu nám ukazovaly směr, kterým se naši dobrodruzi vydali. Sice nebyli natolik diplomaté, aby vběhli do svého vlastního výběžíčku ... ale - přecijen majíc ohledy na to, že za nimi funíme přes pole jen tak v pantoflích - vběhli alespoň do zahrady hned vedle, kde okamžitě zabořili čumáky do krásné čerstvé zelené travičky. Pochutnávajíc si na zeleni se nechali vcelku bez reptání ulovit - tedy alespoň Prim. Bolek to přecijen pojal poněkud veseleji a několikrát se pokusil svého parťáka rozhýbat, když se okolo něj tryskem prořítil. Prim je ale prostě gentleman (gentlehorse) a byť by se mi jediným pohozením hlavy mohl vysmeknout (v zápalu lovu jsme doma nechali i vodítka) - to prostě neudělal - a k Bolkově smůle se nechal jako beránek odvést jen na ohlávce do výběhu, kam ho Bolek samozřejmě následoval :o) ... ale proč to vlastně celé píši - to jak Bolek pobíhal po čerstvě uvláčenéBolek na poli IIm poli mne zase "umělecky" inspirovalo - ten kontrast byl zkrátka moc zajímavý a tak jsme si počkali na odpolední sluníčko a situaci opět zopakovali - tentokrát tedy již v naší režii - Prim dělal jako obvykle návnadu (držen na vodítku) a Bolek byl ponoukán k pohybu ... bez Prima se mu moc samotnému běhat nechtělo - ale když míním "umělecky" tvořit, tak se holt nedá nic dělat a musí se běhat :) .... (tímto děkuji oběma dvounohým důchodcům za nadhánění :)). Jen škoda, že jsme nestihli Bolka vykoupat ... to holt až příště :)

Fotečky z polního lítání můžete shlédnout ZDE.

07.04.2009 00:23

Přírůstek u manželů Kopečných

7. dubna 2009 se manželům Kopečným (majitelům naší fenky Aiki Dobee Boraderam) v brzkých ranních (nočních) hodinách narodila dcerka Anetka - čímžto jim k prckovi moc gratulujeme a přejeme spoustu krásných společných chvil ... a věříme, že Aiki pečlivě dostojí přízvisku svého plemene a stane se malé Anetce tím nejlepším "Bejby-dogem" :o).

Malá Anetka Kopečná

Zároveň oznamujeme, že vzhledem k mateřským povinnostem dvounohým rodiny Kopečných - se mateřské povinnosti čtyřnohé - tedy plánované krytí fenky Aiki zatím odkládá :).

Andrejka, Marcel a Aiki na klubové výstavě v Uhříněvsi, červen 2007

04.04.2009 18:57

Nové jarní fotečky

Do naší jarní fotogalerie přibylo pár nových fotek - rozhodla jsem se holkám udělat pár nových "repre" fotek v postoji - pravda, mou snahu se snažily bojkotovat seč mohly, ale řekla bych, že výsledný boj skončil nerozhodně ... bohudík za digitální fotoaparáty a koš na pracovní ploše PC :o). Krom pár nových fotek holek, přibylo i pár obrázku poslů jara - všemožným kvítím se to tu všude okolo jen hemží :o) ... omlouvám se za povšední popisy květeny, ale botanik ze mne opravdu nikdy nebude :).

Arka na přehraděŽluté kvítí

01.04.2009 20:50

Návštěva z Moravy

Na apríla k nám na Jablečno zavítali z Moravy Jarka s Michalem a samozřejmě i s oběma holkama - Eliskou (Alison Monterey Boraderam) a Darou (Darrach Eilatan). Po obídku jsme vyrazili na menší procházku po přilehlém okolí Jablečna a celá pětihlavá smečka stafunek se pěkně vylítala. Na výlet jsem vzala i foťák, ale zrovna v tento den se počasí opravdu nevydařilo a sluníčko se z pod hradby šedých mraků nevynořilo ani na chvilku - tudíž není ani moc fotek. Těch pár lze - jak už je u nás dobrým zvykem - shlédnout na rajčeti. Jarce i Michalovi děkuji za vzornou péči o naší "Masťušku" a těším se brzy zase někde na viděnou :)

P.S. Přežili i všichni kocouři - byť poněkud nechápali, proč jsou neustále odklízeni z dosahu moravské lovecké bandy :)

ElisDara

29.03.2009 19:56

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace ... ale než bude komplet hotová - bude to ještě chvilku trvat, proto prosím veškeré návštěvníky o trpělivost - některé části stránek ještě nejsou zcela hotové - pracuje se na tom. Díky.

Na tomto místě zároveň patří velký dík kamarádovi a kolegovi - Milanu Doudovi za to, že mne nasměroval na tuto lepší cestu (i tak ale stále nechápu, co všichni "IT-meni" proti té nebohé Front Page-i mají ;o) ).

28.03.2009 00:00

Výstava "Jaro s koňmi" v Lysé nad Labem

Od 19. do 22. března probíhala na výstavišti v Lysé nad Labem výstava Zemědělec a v rámci této výstavy se uskutečnila i Skupina Caballosmenší první koňská výstava letošního roku s názvem "Jaro s koňmi".  Na "otrkání se" před publikem byli na tuto akci vybráni mladí koníci skupiny Caballos - Cliff Ludvy Novotného a Snupy Zdeňka Procházky. Tuto dvojici "juniorů" ještě doplnil již ostřílenější Charlie, tenkráte v sedle s Kristinou Johnovou. Pár fotek z výstavy je možné si prohlédnou na rajčeti.

27.03.2009 00:00

Video

Na YouTube.com se mi podařilo najít trailer k seriálu "Než se táta vrátí". Seriál by se měl objevit na obrazovkách České televize v druhé polovině letošního roku. Kdo má chuť, může pod jeho pokličku nahlédnout již nyní (hned v prvních vteřinách klipu je vidět Boleček v sedle s Terezou Voříškovou). Věrným divákům našich galerií budou možná některé záběry z traileru již trochu povědomé :). 

Link na YouTube

15.03.2009 00:00

Nová fotogalerie

Založeno nové album (malinko s předstihem) nesoucí název "Jaro 2009" a obsahujeme zatím pár foteček holek a pár foteček Elifa, který se nyní za účelem "vzdělávání" přemístil do Trněného Újezdu u Prahy.

Cony

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode