Novinky

04.04.2009 18:57

Nové jarní fotečky

Do naší jarní fotogalerie přibylo pár nových fotek - rozhodla jsem se holkám udělat pár nových "repre" fotek v postoji - pravda, mou snahu se snažily bojkotovat seč mohly, ale řekla bych, že výsledný boj skončil nerozhodně ... bohudík za digitální fotoaparáty a koš na pracovní ploše PC :o). Krom pár nových fotek holek, přibylo i pár obrázku poslů jara - všemožným kvítím se to tu všude okolo jen hemží :o) ... omlouvám se za povšední popisy květeny, ale botanik ze mne opravdu nikdy nebude :).

Arka na přehraděŽluté kvítí

01.04.2009 20:50

Návštěva z Moravy

Na apríla k nám na Jablečno zavítali z Moravy Jarka s Michalem a samozřejmě i s oběma holkama - Eliskou (Alison Monterey Boraderam) a Darou (Darrach Eilatan). Po obídku jsme vyrazili na menší procházku po přilehlém okolí Jablečna a celá pětihlavá smečka stafunek se pěkně vylítala. Na výlet jsem vzala i foťák, ale zrovna v tento den se počasí opravdu nevydařilo a sluníčko se z pod hradby šedých mraků nevynořilo ani na chvilku - tudíž není ani moc fotek. Těch pár lze - jak už je u nás dobrým zvykem - shlédnout na rajčeti. Jarce i Michalovi děkuji za vzornou péči o naší "Masťušku" a těším se brzy zase někde na viděnou :)

P.S. Přežili i všichni kocouři - byť poněkud nechápali, proč jsou neustále odklízeni z dosahu moravské lovecké bandy :)

ElisDara

29.03.2009 19:56

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace ... ale než bude komplet hotová - bude to ještě chvilku trvat, proto prosím veškeré návštěvníky o trpělivost - některé části stránek ještě nejsou zcela hotové - pracuje se na tom. Díky.

Na tomto místě zároveň patří velký dík kamarádovi a kolegovi - Milanu Doudovi za to, že mne nasměroval na tuto lepší cestu (i tak ale stále nechápu, co všichni "IT-meni" proti té nebohé Front Page-i mají ;o) ).

28.03.2009 00:00

Výstava "Jaro s koňmi" v Lysé nad Labem

Od 19. do 22. března probíhala na výstavišti v Lysé nad Labem výstava Zemědělec a v rámci této výstavy se uskutečnila i Skupina Caballosmenší první koňská výstava letošního roku s názvem "Jaro s koňmi".  Na "otrkání se" před publikem byli na tuto akci vybráni mladí koníci skupiny Caballos - Cliff Ludvy Novotného a Snupy Zdeňka Procházky. Tuto dvojici "juniorů" ještě doplnil již ostřílenější Charlie, tenkráte v sedle s Kristinou Johnovou. Pár fotek z výstavy je možné si prohlédnou na rajčeti.

27.03.2009 00:00

Video

Na YouTube.com se mi podařilo najít trailer k seriálu "Než se táta vrátí". Seriál by se měl objevit na obrazovkách České televize v druhé polovině letošního roku. Kdo má chuť, může pod jeho pokličku nahlédnout již nyní (hned v prvních vteřinách klipu je vidět Boleček v sedle s Terezou Voříškovou). Věrným divákům našich galerií budou možná některé záběry z traileru již trochu povědomé :). 

Link na YouTube

15.03.2009 00:00

Nová fotogalerie

Založeno nové album (malinko s předstihem) nesoucí název "Jaro 2009" a obsahujeme zatím pár foteček holek a pár foteček Elifa, který se nyní za účelem "vzdělávání" přemístil do Trněného Újezdu u Prahy.

Cony

20.02.2009 00:00

"Nic není tak nesnadné jako najít vhodná slova pro velkou bolest."

Dne 14. února 2009 zemřela po těžké nemoci ve věku nedožitých 33 let moje jediná a nejlepší "Velká Ségra"

EVA MAREDOVÁ

Eva a Prim, Pardubice, říjen 2007

08.02.2009 00:00

MV Brno

Tento víkend se konala v Brně dvoudenní mezinárodní výstava - naše barvy hájila ve třídě otevřené Arka a Aiki - v sobotu u pana rozhodčího P. Semana získala Arka známku Výborná a Aiki pro tentokráte známku Velmi dobrá, v neděli pak u pana rozhodčího J. Kubaly získala Arka opět známku Výborná a Aiki se umístila i v pořadí - byla Výborná 4, tímto děkuji Andree a Marcelovi za její prezentaci a další dík putuje do Nikolčic za střechu nad hlavou pro sobotní noc ;o). Výsledky z výstavy jsou ZDE (dva listy - jeden ze soboty a druhý z neděle). Fotografie ze soboty a z neděle.

24.01.2009 00:00

Foto koníků

BolekNovějších foteček se dočkali i kluci - minulý týden se nám podařilo nafotit několik nových fotek koníků - ven jsme s nimi vyšli v momentě, kdy nám na krásně zasněženou krajinu svítilo sluníčko a jElifá měla v hlavně představu o paprscích proble- skujících mezi stromy, kde se prochází zcela volný kůň. Člověk míní, počasí mění ;o) - sluníčko nám vydrželo těsně kousek za vesnici a pak se nadobro schovalo do mraků a z plánů zůstaly tak akorát ty představy - no holt na příště :o). Nové fotečky koníků můžete shlédnout zde. Jo a rovněž vás tímto na našich stránkách seznamuji s Elifem - mladým angloarabským hřebečkem, který je u nás ustájen.

03.01.2009 00:00

Nové fotky holek a kočmourů

Po delší době opět protrhlo sluníčko ohavně šedivou oblohu a ač moc v mrazivém dni nezahřálo, bylo alespoň krásně a já zase po delší době vytáhla foťáček a párkrát venku cvakla naší zvířenu - zejména některé kočmoury a Arku s Conyáškou. Čakina má už z nohy sundanou stabilizační konstrukci (šlacha zatím - ťuk-ťuk - vypadá dobře), ale má ještě klidový režim - proto jí zatím na "řádících" fotkách neuvidíte. Nové fotečky můžete shlédnou v nové zimní galerii.

EmanArka

Kontakt

Hana Maredová

boraderam@seznam.cz

Brixiho 14, 162 00 Praha 6
Jablečno 7, 338 08 Zbiroh
Czech Republic

+420 732 976700

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode